Movies
Ratings
1263
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
My Own Private IdahoRated ★ 4.0
JoséeRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 1.5