Titles you rated
CloserRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Two Night StandRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Love Is in the AirRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0