Movies
Ratings
2000
KOKUHORated ★ 3.0
Water Drops on Burning RocksRated ★ 3.5
Criminal LoversRated ★ 4.0
Bed ScenesRated ★ 3.0
MahjongRated ★ 4.5
A Confucian ConfusionRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Licorice PizzaRated ★ 4.0
AnimaRated ★ 4.0
DaydreamingRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
Soredemo Watashi wa Though I’m His DaughterRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5