Series
Ratings
498
NEW OLD BOYRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
WWE: UnrealRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Like a Dragon: YakuzaRated ★ 1.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5