Titles you rated
UnlockedRated ★ 3.5
Jung_eRated ★ 1.0
SmileRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
300Rated ★ 0.5
The MatrixRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
BurningRated ★ 0.5