Series
Ratings
17
The Red TeacherRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.5
Sweet MagnoliasRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5