Titles you rated
The Divine WeaponRated ★ 3.5
TangledRated ★ 5.0
MossRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 5.0
The TunnelRated ★ 2.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 5.0
MurdererRated ★ 2.5
No MercyRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
House of the DisappearedRated ★ 2.0