Titles you rated
- 올림포스 가디언Rated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.0
In The Grip of LoveRated ★ 2.5
MobiusRated ★ 2.5
SignRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
AemaRated ★ 2.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.5
Our GenerationRated ★ 2.0
The Princess WeiyoungRated ★ 3.5
BITCH X RICH 2Rated ★ 2.0
Blossoms ShanghaiRated ★ 2.5
Head Over HeelsRated ★ 3.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.0
Mom's Friend's SonRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 2.5- Good BoyRated ★ 2.0