Titles you rated
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
One DayRated ★ 3.0
Bread of HappinessRated ★ 2.5
The Age of AdalineRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
The TreacherousRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5