Titles you rated
- TrickRated ★ 2.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0- おせんRated ★ 5.0
Older SisterRated ★ 5.0- TrickRated ★ 5.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.5
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 5.0
The Black SwindlerRated ★ 2.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.0