Movies
Ratings
479
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 2.0
The King's ManRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 3.0