Series
Ratings
130
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
QueenmakerRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.5