Movies
Ratings
214
DreamgirlsRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5