Titles you rated
Captain AmericaRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0