Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
Dark NunsRated ★ 1.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 1.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
LonglegsRated ★ 2.5