Series
Ratings
144
Alien: EarthRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5