Movies
Ratings
63
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0