Titles you rated
Pacific RimRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 1.5