Titles you rated
The HostRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 2.5
The ScentRated ★ 4.0