Series
Ratings
107
UnnaturalRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Beyond the BarRated ★ 2.5
My Troublesome StarRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 3.0
Head Over HeelsRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Tastefully YoursRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.5
- Extremely Senseful AlcoholicRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0