Titles you rated
Sector 7Rated ★ 1.5
The Divine WeaponRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
The MedallionRated ★ 3.0- PlayRated ★ 3.5