Movies
Ratings
130
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 5.0
We Are BrothersRated ★ 3.5
My Ordinary Love StoryRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
BraveRated ★ 1.5
SerendipityRated ★ 4.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 2.5
One DayRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 5.0