Movies
Ratings
124
Now You See MeRated ★ 4.0
BeanRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Exorcist II: The HereticRated ★ 4.0
Sorority RowRated ★ 4.5
GhastlyRated ★ 3.5
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 4.5
The GhostRated ★ 3.5
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 4.0
The CatRated ★ 3.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 3.5
Saw VIRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0