Titles you rated
Slam DunkRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5