Titles you rated
ChefRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 2.5
PandorumRated ★ 4.0
PenelopeRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 5.0
Cats & DogsRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Wild Wild WestRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0