Titles you rated
One for the MoneyRated ★ 4.5
Wrong TurnRated ★ 2.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
The Great WallRated ★ 3.0
Jack FrostRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Underworld: Blood WarsRated ★ 3.5
HerculesRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 4.0
EverestRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
Ice Age: Collision CourseRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5