Movies
Ratings
239
Cast AwayRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
QueerRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
MunichRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0