Movies
Ratings
115
BedevilledRated ★ 4.5
The DescentRated ★ 2.5
The WarriorRated ★ 4.5
The ProtectorRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
xXxRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.0