Titles you rated
Once in a SummerRated ★ 4.5
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
A Good Lawyer s WifeRated ★ 2.5
A FamilyRated ★ 4.0
Apollo 13Rated ★ 3.0
HellboyRated ★ 2.0
Fly Away HomeRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 3.0
HeroRated ★ 4.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 1.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 1.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Training DayRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 1.5- ApostleRated ★ 2.0