Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Good BoyRated ★ 1.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Doona!Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0