Titles you rated
Solomon's Perjury 2: JudgmentRated ★ 2.5
Solomon's Perjury 1: SuspicionRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.5
MapadoRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.5