Titles you rated
Bleak NightRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
A Man and a WomanRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 2.5