Movies
Ratings
39
Dancing QueenRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0