Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Goal II: Living the DreamRated ★ 3.5
Dirty DancingRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 2.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Girl by GirlRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
AbductionRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
The Legend of ZorroRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
Little Black DressRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
StargateRated ★ 3.5