Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Wrath of ManRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
On the LineRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0