Titles you rated
Inside OutRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0- Electric DreamsRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
The AnimatrixRated ★ 3.0
Chain ReactionRated ★ 3.0
A Nightmare on Elm Street 3: Dream WarriorsRated ★ 4.0
A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's RevengeRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 2.5