Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0