Movies
Ratings
922
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Little Amélie or the Character of RainRated ★ 3.5
A Very Straight NeckRated ★ 3.0- The GoralsRated ★ 3.0
Nouvelle VagueRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
Yi YiRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 2.5
SerendipityRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5