Titles you rated
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Brain WorksRated ★ 0.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Sikyeoseo Handa! Oneulbuteo UndongttungRated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Village Survival, the EightRated ★ 4.5