Movies
Ratings
319
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 1.0
Lights OutRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5