Titles you rated
John WickRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
VenomRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Our PresidentRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 4.0