Titles you rated
The Good LiarRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 2.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
The Sound of a FlowerRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0