Movies
Ratings
101
Sunshine on LeithRated ★ 2.0
Train ManRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 3.0
Good Luck ChuckRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
NoahRated ★ 4.0
DinosaurRated ★ 3.5
The Gifted HandsRated ★ 2.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.5
Oh BrothersRated ★ 4.0
The MissionRated ★ 4.5
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 4.0