Titles you rated
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0- DoctorRated ★ 2.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5