Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The ChildeRated ★ 4.5
FallRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0