Series
Ratings
12
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 5.0