Movies
Ratings
611
BeatsRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
UsRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
IORated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 5.0
CloseRated ★ 3.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.5
The 100th Love with YouRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
CamRated ★ 3.5
Fantastic PlanetRated ★ 4.5
Mortal EnginesRated ★ 2.5
The Girl in the Spider's Web: A New Dragon Tattoo StoryRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 3.5
The DiscoveryRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5