Series
Ratings
294- 다큐프라임 - 당신의 성격Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Love CellsRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Lily FeverRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 1.5
Rooftop PrinceRated ★ 1.0
The HeirsRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
BigRated ★ 1.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5