Movies
Ratings
30
Real SteelRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0