Series
Ratings
129
GoblinRated ★ 1.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 1.5
Angel EyesRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0- Haikei, Chichiue-samaRated ★ 2.5
- GokusenRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 1.5
Galileo ZeroRated ★ 4.5- 魔王Rated ★ 3.0
- oishii proposeRated ★ 4.5
- たったひとつの恋Rated ★ 1.0
Guilty CrownRated ★ 5.0- 휠체어로 나는 하늘을 난다Rated ★ 4.5
- Unfair the special Code BreakingRated ★ 5.0
- SproutRated ★ 1.0
- 오르트로스의 개Rated ★ 1.0